PRACOWNICY

Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Żądło Jan
dyrektor wydziału10112 616 5023
Czarny Tadeusz
zastępca dyrektora wydziału11012 616 5023
Kiszka Henryka
zastępca dyrektora wydziału10112 616 5023
Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa Ds. Osób Niepełnosprawnych (PN)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Dąsal Bogdan
kierownik referatu-pełnomocnik prezydenta miasta06 B, Stachowicza 1812 616 5026
Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa Ds. Rodziny (PS)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Paszkot Marzena
główny specjalista-pełnomocnik prezydenta miasta32212 616 1970
Referat Organizacyjno-Finansowy (SO-01)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Pierzchała Anna
kierownik referatu209 A12 616 5046
Caban Lucyna
kancelistaparter, stan.7, Stachowicza 1812 616 5005
Dumania Jolanta
referent10112 616 5023
Kawecka Marzena
główny specjalista20912 616 5044
Koczanowska-Szanduła Ewa
inspektor21012 616 5056
Kot Grzegorz
główny specjalista102b12 616 5008
Krzysiak Małgorzata
inspektor21012 616 5043
Lipińska-Piekarska Joanna
inspektor102b12 616 1160
Nowińska Aneta
kancelista101, Stachowicza 1812 616 5023
Pałac Michalina
podinspektor102b12 616 5005
Puchalski Krzysztof
główny specjalista20912 616 5045
Płoskonka Aneta
inspektor
Ramza Dominika
inspektor10112 616 5023
Referat do Spraw Społecznych (SO-02)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Cichy Przemysław
kierownik referatu21412 616 5052
Białek Antonina
podinspektor305A12 616 5058
Jarosz Anna
główny specjalista305 12 616 5055
Kwapisz Dorota
inspektorI p. box 212 616 5298
Pokusa Grzegorz
inspektor216, Stachowicza 1812 616 5051
Puszkarz Elżbieta
inspektor 21612 616 5032
Rak Anna
inspektor322, Plac Wszystkich Świętych 3-412 616 1970
Stachowicz Paweł
inspektor21312 616 5057
Stawiarski Adam
inspektor213 12 616 5050
Strzebak Dominik
inspektor213A12 616 5182
Łypaczewska Karolina
główny specjalista213A12 616 5262
Referat Ds. Zasiłków Rodzinnych (SO-03-1)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Kowalska Janina
kierownik referatu31512 616 5092
Arabska Agnieszka
inspektor117, os. Zgody 2
Balik Joanna
referentstan.612 616 5009
Burnat Marta
inspektor30212 616 5087
Bączyńska Beata
inspektorparter, stan.412 616 5009
Figacz Agnieszka
inspektor30412 616 5090
Halejcio Monika
inspektor31612 616 5097
Isendorf Monika
inspektor
Janiczak Maria
inspektor30112 616 5086
Krzan Jolanta
inspektor30312 616 5237
Kubowicz Renata
główny specjalista31512 616 5094
Nowak Agnieszka
młodszy referent30312 616 5237
Noworyta Artur
inspektor31612 616 5098
Oziębło Patrycja
podinspektor117, os. Zgody 212 616 8729
Pasak Justyna
inspektor30412 616 5006
Pawlik Ewelina
inspektor30612 616 5074
Sobolewska Izabela
inspektor30212 616 5073
Sołtys Agnieszka
inspektor30112 616 5086
Szanduła Elżbieta
inspektor31312 616 5095
Szymusiak-Nowakowska Beata
inspektor31312 616 5089
Wadowska Agnieszka
inspektor30612 616 5236
Wilk Katarzyna
inspektor30112 616 5099
Wójtowicz Stanisław
inspektor117, os. Zgody 212 616 8798
Żmigrodzka Jolanta
inspektor30612 616 5100
Referat Ds. Świadczeń Opiekuńczych (SO-03-2)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Talik Barbara
kierownik referatu41412 616 5101
Galas Kamila
młodszy referent41612 616 5049
Kaczorowska Małgorzata
inspektor41512 616 5115
Kosińska Justyna
inspektor41212 616 5034
Niebielska Małgorzata
inspektor41512 616 5047
Suder Monika
inspektor41512 616 5048
Szczółko Iwona
podinspektor41212 616 5292
Śmiałek Iwona
inspektor41612 616 5002
Referat Ds. Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego (SO-03-3)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Grabowski Marcin
kierownik referatu309A12 616 5080
Bąk Justyna
inspektor
Grzesiak Ewa
podinspektor31212 616 5085
Grzybek Anna
inspektor
Góralczyk-Przebinda Anna
inspektor30912 616 5082
Kaczor Agnieszka
inspektor30912 616 5082
Kałuska Joanna
podinspektor11112 616 5108
Kluska Joanna
inspektor31112 616 5107
Kowalczyk Marcin
inspektor31012 616 5083
Koziarz Magdalena
podinspektor31112 616 5106
Krawczyk Magdalena
podinspektor31012 616 5083
Marciniak Bożena
główny specjalista31012 616 5069
Mucha Joanna
podinspektor30912 616 5081
Nowicka Katarzyna
inspektor11112 616 5108
Przyłuski Witold
inspektor31212 616 5085
Szydłowska Joanna
inspektor31112 616 5107
Referat Ds. Nienależnych Świadczeń (SO-03-4)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Czaplicka Edyta
kierownik referatu21212 616 5072
Bartosiewicz Sylwia
inspektor21512 616 5014
Bubień Magdalena
główny specjalista21512 616 5014
Niechaj Sebastian
podinspektor211, Stachowicza 1812 616 5054
Niżański Jarosław
inspektor21112 616 5054
Zbrowski Bartłomiej
inspektor21112 616 5084
Referat Ds. Sprawozdawczości i Rozliczeń Świadczeń (SO-03-5)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Kitlińska Anna
kierownik referatu317 A12 616 5078
Balicka Katarzyna
inspektor317A12 616 5091
Frankowska Anna
inspektor317A12 616 5068
Guzińska Ewa
inspektor314A12 616 5078
Kozak Justyna
inspektor31712 616 5153
Sadek-Burczak Agnieszka
główny specjalista31412 616 5025
Szałankiewicz-Zając Agnieszka
inspektor31712 616 5152
Zięba Anna
inspektor31412 616 5079
Referat Ds. Świadczeń Wychowawczych (SO-03-6)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Wojciechowska Katarzyna
kierownik referatu308, Plac Na Stawach 112 616 5015
Cierzak Agata
główny specjalista309, Plac Na Stawach 112 616 5070
Gnich Anna
podinspektor315A, Plac Na Stawach 112 616 5158
Grabowska Lucyna
inspektor301, Plac Na Stawach 112 616 5175
Jagodyńska Weronika
podinspektor302, Plac Na Stawach 112 616 5151
Jankowska Agnieszka
podinspektor304, Plac Na Stawach 112 616 5040
Jedynak Roman
inspektorsala konferencyjna, Plac Na Stawach 112 616 5096
Kozłowska Katarzyna
podinspektor314, Plac Na Stawach 112 616 5171
Krall Krzysztof
podinspektor311, Plac Na Stawach 112 616 5157
Kruk-Nawara Agnieszka
inspektor304, Plac Na Stawach 112 616 5165
Massalska Aneta
inspektor304, Plac Na Stawach 112 616 5042
Mic Mateusz
podinspektor304, Plac Na Stawach 112 616 5771
Migdał Agnieszka
podinspektor305, Plac Na Stawach 112 616 5168
Palider Honorata
podinspektor313, Plac Na Stawach 112 616 5016
Pichór Piotr
podinspektor309, Plac Na Stawach 112 616 5172
Piekarz Katarzyna
podinspektor313, Plac Na Stawach 112 616 5176
Płaszewska Katarzyna
podinspektor314, Plac Na Stawach 112 616 5156
Seweryn Barbara
inspektor303, Plac Na Stawach 112 616 5148
Sojka Aleksandra
inspektor311, Plac Na Stawach 112 616 5173
Ważydrąg Karolina
inspektor302, Plac Na Stawach 112 616 5149
Wesełowa Tamara
podinspektor315, Plac Na Stawach 112 616 5174
Wieczorek Aneta
podinspektor315, Plac Na Stawach 112 616 5163
Żachowska Monika
główny specjalista308, Plac Na Stawach 112 616 5145
Referat Ds. Dodatków Mieszkaniowych (SO-04)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Zgud Wioletta
kierownik referatu10812 616 5020
Barańska Marta
inspektorstan.312 161 5033
Buczak-Bębenek Małgorzata
inspektor10912 616 5019
Gorzkowska Anna
inspektor10612 616 5013
Gzyl Dominik
podinspektorstan.412 616 5289
Kamionka Ewa
inspektor10912 616 5019
Korzeniewicz Marta
inspektor25, os. Zgody 212 616 8985
Krużel Ewa
podinspektor10712 616 5017
Lisicka-Oczko Sylwia
inspektor10712 616 5017
Maciejewska Lucyna
podinspektor10612 616 5018
Mąsior Jarosław
inspektorpok.25, os. Zgody 212 616 8975
Niewiadomska Wioletta
główny specjalista10712 616 5035
Rychlewicz Marta
podinspektor10912 616 5019
Szczepka Bożena
podinspektor10712 616 5017
Wiśniewski Paweł
inspektor105A12 616 5021
Śliwińska-Potoniec Małgorzata
podinspektor10712 616 5035
Referat Ds. Problematyki Osób Niepełnosprawnych (SO-05)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Burek-Budacz Monika
inspektor712 616 5076
Byszewska Beata
główny specjalista612 616 5075
Gądek Izabela
inspektor119, os. Zgody 212 616 8710
Schechtel-Mączka Beata
główny specjalista612 616 5146
Łukasik Aleksandra
podinspektor712 616 5026
Przewodniczący Powiatowego Zespołu Ds. Orzekania o Niepełnosprawności (SO-06)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Wardęga Rafał
przewodniczący powiatowego zespołu do spraw orzeka405 A12 616 5213
Powiatowy Zespół Ds. Orzekania o Niepełnosprawności (SO-06-1)
Imię i nazwisko Stanowisko Pokój Telefon
Augustyn Kamila
inspektor41712 616 5208
Belczyk Anna
sekretarz powiatowego zespołu do spraw orzekania o40412 616 5215
Belczyk Lucyna
referent40312 616 5217
Biel Aneta
podinspektor40512 616 5212
Biela Katarzyna
inspektor40312 616 5217
Bill Bartosz
kancelista40112 616 5219
Burdek Piotr
inspektor112 616 5003
Błaszczyk Danuta
inspektor112 616 5003
Cegielska Agnieszka
inspektor40312 616 5217
Hujdus Karolina
podinspektor40112 616 5219
Jarzęba Renata
główny specjalista40412 616 5216
Korycińska Karolina
inspektor40212 616 5218
Kołodziejczyk-Ziarko Dominika
inspektor40312 616 5217
Liguziński Wojciech
inspektor20112 616 5029
Motyka Anna
inspektor41712 616 5208
Nowak Beata
podinspektor40212 616 5218
Romańska Beata
inspektor20112 616 5029
Szymańska Agata
inspektor41712 616 5208
Zawiejska-Ptak Monika
inspektor40212 616 5218