Start rozwiń menu
Infolinia rozwiń
Zaświadczenie do programu Czyste Powietrze rozwiń
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zmiana opłaty za wydanie duplikatu KDR

Krakowskie Centrum Świadczeń informuje, że od 1 marca 2021 r. zmianie uległa wysokość opłaty za wydanie duplikatu Karty Dużej Rodziny. Opłata wynosi: 10,12 zł dla wniosków złożonych 1 marca 2021 r. i po tej dacie. Potwierdzenie wniesienia opłaty należy dołączyć do wniosku o wydanie duplikatu Karty Dużej Rodziny.

Ponadto, do wniosku o wydanie duplikatu należy także dołączyć oświadczenie o braku możliwości zwrotu Karty Dużej Rodziny - ZKDR-05 - do pobrania na stronie BIP.

UWAGA!

Przypominamy, że ze względu na zagrożenie koronawirusem, Krakowskie Centrum Świadczeń obecnie nie przyjmuje interesantów. Wnioski o przyznanie Karty Dużej Rodziny lub o wydanie duplikatu Karty Dużej Rodziny można składać wrzucając je do pojemnika stojącego przed budynkiem Urzędu na ul. Stachowicza 18 (lokalizacja, w której rozpatrywane są wnioski) lub w jednej z pozostałych lokalizacji (wykaz znajduje się na stronie BIP), przesyłając na adres Krakowskiego Centrum Świadczeń, ul Stachowicza 18, 30-103 Kraków albo elektronicznie przez platformę Emp@tia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Magdalena Koziarz
Podmiot publikujący: Sprawy Społeczne
Data publikacji: 2021-03-03
Data aktualizacji: 2021-03-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat