Start rozwiń menu
Infolinia rozwiń
Elektroniczna rezerwacja wizyt rozwiń
Zaświadczenie do programu Czyste Powietrze rozwiń
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Przyjmowanie wniosków na nowy okres zasiłkowy 2021/2022

Od dnia 2 sierpnia 2021 r. Krakowskie Centrum Świadczeń rozpoczęło przyjmowanie wniosków o przyznanie zasiłków rodzinnych, specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2021/2022 w formie papierowej.  

 

 

 

 

 

 

Wnioski o przyznanie zasiłków rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, a także o wydanie/przedłużenie Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ można pobrać i złożyć w poniższych lokalizacjach Urzędu Miasta Krakowa w godz. 7.40 - 15.00:

  • ul. Stachowicza 18
  • os. Zgody 2, pok. 117, 119
  • ul. Wielicka 28 A w okresie od 2 sierpnia do dnia 30 września br.

Wnioski o przyznanie specjalnego zasiłku opiekuńczego można pobrać i złożyć w poniższych lokalizacjach Urzędu Miasta Krakowa w godz. 7.40 - 15.00:

  • ul. Stachowicza 18
  • os. Zgody 2, pok. 117, 119

W celu kontynuacji wypłaty: świadczeń z funduszu alimentacyjnego wnioski o wypłatę w/w świadczenia należy złożyć do 31 października br.

W celu kontynuacji wypłaty: świadczeń rodzinnych oraz specjalnego zasiłku opiekuńczego, wnioski o wypłatę w/w świadczeń należy złożyć do 30 listopada br.

Ponadto zachęcamy do składania wniosków o przyznanie zasiłków rodzinnych, specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego w formie elektronicznej (dla osób posiadających tzw. Profil zaufany ePUAP lub podpis elektroniczny):

Wniosek o wydanie/przedłużenie Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ można złożyć elektronicznie za pomocą elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP:  https://epuap.gov.pl/wps/portal.

Przypominamy o możliwości zarezerwowania wizyty w Krakowskim Centrum Świadczeń w dogodnym dla Państwa terminie za pośrednictwem strony internetowej www.umawianiewizyt.um.krakow.pl w poniższych lokalizacjach:

pokaż metkę
Osoba publikująca: BOŻENA MARCINIAK
Podmiot publikujący: Sprawy Społeczne
Data publikacji: 2021-08-12
Data aktualizacji: 2021-08-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź