Kolejkomat w siedzibie przy ul. Stachowicza 18

Uprzejmie informujemy, że w celu usprawnienia obsługi osób ubiegających się o przyznanie świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz dodatków mieszkaniowych w Urzędzie Miasta Krakowa przy ul. Stachowicza 18 uruchomiony został kolejkomat, czyli system zarządzania kolejką. Podstawowym powodem wprowadzenia systemu kolejkowego jest poprawa komfortu i oszczędność czasu oczekiwania na złożenie wniosku oraz płynna obsługa klientów.

Kolejkomat w siedzibie przy ul. Stachowicza 18
Fot. www.krakow.pl

Do godziny 15.00 system obejmuje wyłącznie zasiłki rodzinne. Osoby składające wnioski o ww. świadczenia powinny po wejściu do Urzędu pobrać bilet z automatu i czekać na wyświetlenie się numeru, któremu towarzyszy również zaproszenie głosowe informujące o stanowisku, w którym przyjęty zostanie wniosek.

 

 Od godziny 15.00 do 18.00 system obejmuje również jednorazowe zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka, zasiłki pielęgnacyjne, świadczenia pielęgnacyjne, dodatki mieszkaniowe i fundusz alimentacyjny ( w godz. 7.40 do 15.00 wnioski te przyjmowane są w boksach na I piętrze).

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA PIERZCHAŁA
Podmiot publikujący: Portal Sprawy Społeczne
Zobacz także