Postaw na rodzinę - Kraków stawia na rodzinę

Gmina Miejska Kraków już po raz trzeci przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę - Kraków stawia na rodzinę", która ma na celu upowszechnianie działań profilaktycznych poprzez promowanie wartości rodzinnych oraz zdrowego stylu życia. Kampania ma promować odpowiedzialne rodzicielstwo oraz pokazać jak pozytywne relacje w rodzinie wpływają na zachowanie jej najmłodszych członków.

Postaw na rodzinę - Kraków stawia na rodzinę
Fot. www.krakow.pl


W tym roku jednym z partnerów wydarzenia zostało Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie, które przygotowało specjalny program dla mieszkańców Krakowa, chcących spędzić rodzinnie wolny czas.

 
Wszystkie działania odbywające się w ramach kampanii „Postaw na rodzinę - Kraków stawia na rodzinę", koordynowanej przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i Polityki Społecznej, odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Przedstawiamy propozycje przygotowane przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie:

 1. Cyrk Rodzinny

 2. Warsztaty ceramiczne

 3. Rodzinny Kazimierz

 4. Ekomoda

 5. Warsztaty animacji filmowej

 

 Wszystkie spotkania warsztatowe, odbywać się będą za symboliczną opłatą (z wyjątkiem cyklu Rodzinny Kazimierz), cyklicznie, wg ustalonego wcześniej harmonogramu.

 Szczegóły znajdują się na stronach internetowych SCKM

Pokaż metkę
Osoba publikująca: GRZEGORZ KOT
Podmiot publikujący: Portal Sprawy Społeczne
Zobacz także