Zapraszamy do obejrzenia filmu z wydarzenia on-line pn. „Bezpieczna Rodzina w Sieci”

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu zrealizowanego na spotkaniu on-line podczas którego szerokie grono ekspertów, począwszy od bezpieczeństwa w internecie, a na psychologii dzieci i młodzieży kończąc, dostarczyło solidną dawkę konkretnej wiedzy dla rodziców i opiekunów z zakresu zagrożeń związanych z nieświadomym surfowaniem w sieci oraz bezpiecznego korzystania z internetu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wydarzenia on-line pn. „Bezpieczna Rodzina w Sieci”
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Czy wiemy wystarczająco dużo by w sposób bezpieczny korzystać z internetu?
Czy zdajemy sobie sprawę z zagrożeń związanych z nieświadomym surfowaniem w sieci?
Czy wiemy jak i czy potrafimy ustrzec nasze dzieci przed niebezpieczeństwami płynącymi z buszowania w odmętach internetu?
 

Na te i inne pytania w przystępny sposób w filmie z  wydarzenia online „Bezpieczna Rodzina w Sieci” odpowiadają eksperci: Maria Rotkiel – terapeutka, psycholog, Piotr Konieczny – szef zespołu bezpieczeństwa portalu niebezpiecznik.pl, Krzysztof Piersa – youtuber, terapeuta ds. uzależnień, pisarz literatury fantastycznej, Bartosz Gajda – standuper, komik, twórca internetowy.

Udział w wydarzeniu wzięła Pani Marzena Paszkot – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny, z inicjatywy której zostało zorganizowane to wydarzenie. Stream internetowy prowadzony na żywo jest ciekawą i odmienną alternatywą dla wydarzeń prowadzonych stacjonarnie. Ważnym jest, by zachować ciągłość działań służących wsparciu rodzin, także w okresie izolacji społecznej spowodowanej pandemią koronawirusa.

O dawkę humoru zadbali znani z anteny radiowej RMF FM prowadzący Przemysław Skowron oraz Tomasz Olbratowski i Jacek Tomkowicz.

 

 

 

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: BOŻENA MARCINIAK
Podmiot publikujący: Sprawy Społeczne
Zobacz także