Start rozwiń menu
Infolinia rozwiń
Elektroniczna rezerwacja wizyt rozwiń
Zaświadczenie do programu Czyste Powietrze rozwiń
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Przyjmowanie wniosków w Krakowskim Centrum Świadczeń - lokalizacje od października 2021 r.

Do dnia 30 września 2021 r. otwarty będzie punkt przyjmowania wniosków o przyznanie zasiłków rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wydanie/przedłużenie Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ w lokalizacji przy ul. Wielickiej 28a.

 

 

 

 

 

 

 

 

Od dnia 1 października 2021 r. wnioski o przyznanie zasiłków rodzinnych, specjalnego zasiłku opiekuńczego, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, a także o wydanie/przedłużenie Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oraz o przyznanie Karty Dużej Rodziny będzie można pobrać i złożyć w stałych lokalizacjach Urzędu Miasta Krakowa w godz. 7.40 - 15.00:

  • ul. Stachowicza 18
  • os. Zgody 2

W celu kontynuacji wypłaty: świadczeń z funduszu alimentacyjnego wnioski o wypłatę w/w świadczenia należy złożyć do 31 października br.

W celu kontynuacji wypłaty: świadczeń rodzinnych oraz specjalnego zasiłku opiekuńczego, wnioski o wypłatę w/w świadczeń należy złożyć do 30 listopada br.

Ponadto zachęcamy do składania wniosków o przyznanie zasiłków rodzinnych, specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego w formie elektronicznej (dla osób posiadających tzw. Profil zaufany ePUAP lub podpis elektroniczny):

Wniosek o wydanie/przedłużenie Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ można złożyć elektronicznie za pomocą elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP: https://epuap.gov.pl/wps/portal.

Przypominamy o możliwości zarezerwowania wizyty w Krakowskim Centrum Świadczeń w dogodnym dla Państwa terminie za pośrednictwem strony internetowej www.umawianiewizyt.um.krakow.pl w poniższych lokalizacjach:

pokaż metkę
Osoba publikująca: BOŻENA MARCINIAK
Podmiot publikujący: Sprawy Społeczne
Data publikacji: 2021-09-27
Data aktualizacji: 2021-09-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź